بیشعوری-خاویر کرمنت

 Bishori Khavier kelement

عنوان کتاب :

بیشعوری

معرفی کتاب

راهنمای عملی شناخت و درمانِ خطرناک ترین بیماری تاریخ بشریت!

این کتاب درباره بی شعوری در دوره معاصر است. بله، بیشعوری! و تاثیر عمیقی که بی شعورها با نفوذ در اجتماع، سیاست، علوم، تجارت، دین و امثال اینها در دنیای معاصر می گذارند. به نظر نویسنده، بیشعورها احمق نیستند، اتفاقا بیشتر آنها نابغه اند؛ اما نابغه هایی خودخواه؛ مردم آزار، با اعتماد به نفس بالا و البته وقیح که نتیجه "تیزبازی" هایشان در نهایت به ضرر خود و اطرافیانشان تمام می شود.

نویسنده با شوخ طبعی و یک عالمه ماجراهای ساختگی (اما در واقع بسیار شبیه به آنچه که هر روز دور و بر ما اتفاق می افتد) نظریه من درآوردی خودش را مطرح می کند: بی شعوری یک بیماری مسری است و دارد دنیا را تهدید می کند! باید کاری کرد والا بی شعورها دنیا را نابود می کنند.

نویسنده :

خاویر کرمنت

مترجم :

محمود فرجامی

ناشر :

تیسا

چاپ اول :

 

موضوع :

روانشناسی،اعتماد به نفس،غلبه بر ترس

 

 

سرفصل ها

 

بخشی از کتاب

توضیحات محمود فرجامی مترجم این کتاب:

 

این کتاب نشر تیسا است و نسخه‌ای که توسط این ناشر منتشر شده تحت نظارت من (محمود فرجامی، مترجم کتاب) ویرایش شده که بهترین ویرایش از کتاب بی شعوری است. این کتاب، همراه با یک قلم به عنوان هدیه جانبی، با بهای ۱۲ هزار تومان از تاریخ فوق در بازار رسمی کتاب ایران موجود است. بنابراین خواهشمندم اگر می‌توانید به نسخه‌ی رسمی کتاب در ایران دسترسی داشته باشید از دانلود نسخه‌ی الکترونیک و به ویژه خرید نسخه‌ی چاپی زیرزمینی (که بدون هرگونه اطلاع و همکاری من، و بعضا با سواستفاده از نام انتشارات معتبر انجام شده است) خودداری نمایید

 

لینکها

پژوهشگاه کلام زنده - پژوهشکده ی کتاب و کتابخوانی

 

نام پژوهشگر : آرزو

 

برای آگاه شدن از دیگر نظرات در باره ی این اثر، ادامه ی مطلب را مطالعه کنید.

همچنین از شما دعوت می شود پس از مطالعه ی این اثر در نقد و بررسی آن مشارکت کنید یا جمله ها و پارگراف هایی که بر شما اثر گذار بوده است را با دیگران سهیم شوید.