10 کار شگفت انگیز که دختران رئیس مآب انجام می دهند

boss girls

تا ساعت 10 صبح؛ همه امور در نوسان کامل است. به هر سو می دوید؛ تکمیل کارهای موجود در لیست و "مشغول" بودن؛ بهتر از گفتگو در مورد زمانبندی است. اما هر دختر رئیس مآب بخوبی می داند که کارهای روتین صبح برای اطمینان از شروع یک روز سازنده بسیار مهم هستند.

اگر شما هم به دنبال شناسایی روتین های کامل یا یادگیری نکات مفید برای شروع سریع کارهای روزانه هستید؛ همه آنچه دختران رییس مآب انجام می دهند را ذیلا ذکر کرده ایم.

1. او خود را درگیر رسانه های اجتماعی نمی کند

غلطیدن در رختخواب ؛ خاموش کردن زنگ ساعت و بازکردن بدون معطلی فیس بوک ؛ بسیار راحت است اما این کار را نکنید. باز کردن کاربری های رسانه اجتماعی باعث می شود که تمرکز خود را از آنچه واقعا مهم است از دست داده و ذهن خود را درگیر مسائل و زندگی افراد دیگر کنید تا اینکه به مسائل خود بپردازید. از این کار اجتناب کنید.

2. او اهمیت آب را می داند

همه دختران رئیس مآب از اهمیت نوشیدن آب کافی در اول صبح آگاه هستند. همیشه یک لیوان آب یا یک بطری آن کنار تختخواب داشته باشید و بلافاصله پس از خاموش کردن زنگ ساعت؛ و قبل از هر کار دیگری؛ مقداری زیادی آب بنوشید. دانشکده پزشکی هاروارد توصیه کرده است: "نوشیدن مایعات برای حفظ سلامت و حفظ عملکرد هر یک از دستگاه های داخلی بدن ضروری است از جمله قلب، مغز و ماهیچه ها". بدون آب نمی توانید بهترین عملکرد را داشته باشید.

3. او برای هر روز خود برنامه ریزی دارد

هر دختر رئیس مآب ؛ بخوبی به ضرورت داشتن برنامه ریزی آگاه است. سپری کردن روزها بدون داشتن برنامه؛ روش خوبی برای انجام کارها یا اداره تجارت نیست. هر روز خود را با قصد و نیت خوب شروع کنید و همه آنچه باید بطور کامل انجام دهید را مشخص کنید. نوشتن این موارد باعث ملموس شدن برنامه ریزی می شود؛ زمانی که کارها را تمام کرده و آن را از لیست خود خط می زنید؛ احساس خوشایندی خواهید داشت .

4. او در خود ایجاد انگیزه می کند

تنها فردی که می تواند شما را به انجام مجدد کارها متقاعد کند؛ خودتان هستید. بنابراین روز را با ایجاد انگیزه در خود شروع کنید تا دقیقا بدانید چرا همه تلاش هایتان را در انجام یک کار صرف می کنید؛ نیازی به هیاهو نیست.

5. او همیشه آگاهی کافی دارد

دختران رئیس مآب همیشه در اول صبح از رسانه های اجتماعی دوری می کنند اما از آنچه در جهان روی می دهد، آگاه هستند. اگر زمان کافی در اختیار ندارید؛ مرور سریعی بر رویدادهای مهم صنعت یا کشور خود داشته باشید؛ این کار را فقط برای کسب آگاهی انجام دهید نه ایجاد مشغله فکری.

6. همیشه در حال جنبش است

ورزش کردن نه تنها باعث سلامت و اندام زیبا می شود بلکه تقویت کننده آنی خلق و خو نیز بوده و سطح انرژی را بالا می برد. لازم نیست هر روز صبح در کلاس های بدنسازی شرکت کرده و یا روزانه به باشگاه ورزشی بروید؛ کافی است در خلال کارهای روزانه ، پیاده روی مختصری داشته یا فقط 15 دقیقه در روز را به ورزش یوگا اختصاص دهید تا بتوانید تمرکز خود را بازیافته و کارهای روزانه را بهتر انجام دهید.

7. کارهایی را برای خوشحال کردن خودش انجام می دهد

این کار به سادگی امتحان کردن یک طعم جدید قهوه از فروشگاه استارباکس ؛ مراقبه کردن و یا حتی خرید یک جفت کفش بسیار شیک از یک فروشگاه آنلاین است که همیشه آرزوی داشتنش را داشته اید – بلند شوید و کاری انجام دهید. هر کاری که بتواند لبخندی بر روی لب شما بیاورد، خوبست تا بتوانید روز خود را با ارسال انرژی مثبت به جهان آغاز کنید. اگر حس خوشحالی خود را ارسال کنید؛ قطعا میزان بیشتری از آن را جذب خواهید کرد..

8. او هرگز خوردن صبحانه را فراموش نمی کند

صبحانه مهمترین وعده غذایی است و دختر رئیس مآب از اهمیت غذایی این وعده غذایی برای داشتن انرژی کافی و فائق شدن بر جهان آگاه است. پس برخیزید؛ معده خود را پر کنید تا سوخت کافی برای یک روز پرکار داشته باشید.

9. او عشق خود را نشان می دهد

اگر فردی را برای ابراز علاقه در کنارتان دارید و یا اگر به راحتی می توانید گوشی تلفن را برداشته و عشق خود را به او ابراز کنید – فورا این کار را انجام دهید! زمانی که عشق خود را بیان می کنید؛ هورمون اکسی توکسین ترشح می شود در ذهن- بدن سبز آمده است که مزایای این امر عبارتند از افزایش عزت نفس، تقویت سیستم ایمنی بدن و بهبود خلق و خو.

10. او بهترین لباس ها را می پوشد ... که شب قبل آنها را آماده کرده است

عبارت "هر لباسی دوست دارید هنگام کار بپوشید" چندان هم صحیح نیست. زمانی که لباس خیره کننده ای به تن دارید، بالاترین سطح از اعتماد به نفس را نشان می دهید. از سوی دیگر؛ اگر هنگام صبح از خواب بیدار شده و ندانید کدام لباس را قرار است بپوشید یا در لحظه آخر لباسی را انتخاب کنید، کل روز خود را خراب کرده اید. لطفی به خودتان کرده و همیشه لباس مورد نظر را از شب قبل آماده کنید؛ بدین ترتیب جریان کاری صبح را بدون توقف انجام می دهید.

ترجمه مهرنوش غفوریان (پژوهشکده کلام زنده)

منبع :

http://swaay.com/10-surprising-things-boss-girls-10-m/

 

 

 img telegram join2